porównywarka cen prądu
Strona główna » Prąd Małogoszcz » Dostawcy prądu Małogoszcz

Dostawcy prądu Małogoszcz

Kim jest dostawca prądu z urzędu?

Wiele osób wciąż kupuje prąd w swoim domu od tak zwanego dostawcy z urzędu. Sprzedawca ten jest firmą, która jest automatycznie przydzielana dla danej miejscowości. Zawierana z nim umowa jest z kolei umową kompleksową obejmującą zarówno sprzedaż, jak i dostarczanie energii elektrycznej. W związku z tym należy pamiętać, że każdy może zmienić swojego dostawcę prądu na tańszego. Wystarczy wyłącznie przeanalizować dostępne oferty i wybrać z nich najlepszą. Zmienienie sprzedawcy prądu pozwala znacznie obniżyć rachunki za energię.

Ile kosztuje prąd w naszym kraju?

W 2022 roku w naszym kraju średnia cena 1 kWh prądu wynosi 77 groszy. Jednak różnice w stawkach sprzedawców energii są naprawdę duże. Wynoszą one nawet 10 groszy. Dlatego wybór najtańszego dostawcy prądu jest obecnie jedyną opcją na ochronienie się przed wysokimi rachunkami. Ponadto warto też rozważyć zmianę taryfy prądowej, na lepiej dopasowaną do własnych potrzeb, bo ona ma także znaczący wpływ na wysokość faktur za energię.

W mieście Małogoszcz Twój domyślny dostawca prądu to PGE. Jeśli chcesz wybrać innego sprzedawcę – zobacz jakie oferty są dla Ciebie dostępne po prawej stronie na tej stronie.

Zmiana Sprzedawcy