porównywarka cen prądu
Strona główna » Prąd Margonin » Dostawcy prądu Margonin

Dostawcy prądu Margonin

Dlaczego warto zmienić dostawcę energii elektrycznej?

Wydatki związane z energią elektryczną stanowią dużą część kosztów w każdym domu. Jedną z wielu metod na ich obniżenie jest zmiana sprzedawcy prądu. Rozwiązanie to umożliwia wybrać najtańszą ofertę z dostępnych na rynku. Najtańszy dostawca prądu to natomiast gwarancja obniżenia comiesięcznych faktur za energię elektryczną nawet o kilkadziesiąt złotych, czyli przez 12 miesięcy nawet o kilkaset złotych. Dlatego wystarczy przeanalizować, który dostawca prądu jest najtańszy, aby móc płacić mniej.

Czy można zmienić dystrybutora energii elektrycznej?

W naszym kraju można jedynie zmienić dostawcę energii, z kolei zmiana dystrybutora energii elektrycznej jest niemożliwa. Decydując się na takie rozwiązanie, trzeba wobec tego podpisać dwie odrębne umowy — jedną ze sprzedawcą energii elektrycznej, z kolei drugą z dystrybutorem. Oznacza to jednocześnie, że po wyborze innego dostawcy prądu niż dystrybutor dostarczane rachunki będą pochodziły z dwóch odmiennych firm. Powodem tego jest to, że sprzedawca jedynie sprzedaje energię elektryczną, a dystrybutor ją dostarcza za pomocą własnej infrastruktury.

W mieście Margonin Twój domyślny dostawca prądu to Enea. Jeśli chcesz wybrać innego sprzedawcę – zobacz jakie oferty są dla Ciebie dostępne po prawej stronie na tej stronie.

Zmiana Sprzedawcy