porównywarka cen prądu
Strona główna » Prąd Mirosławiec » Dostawcy prądu Mirosławiec

Dostawcy prądu Mirosławiec

Kto może zmienić sprzedawcę energii elektrycznej?

Zmienić sprzedawcę energii elektrycznej na nowego mogą wszyscy. Z tej możliwości może więc skorzystać właściciel gospodarstwa rolnego, przedsiębiorca oraz właściciel domu. Wybór dostawców prądu na rynku jest aktualnie bardzo duży. Ich usługi różnią się cenami energii elektrycznej, długością trwania umów. Dlatego wybór najtańszego dostawcy energii elektrycznej i zawarcie z nim umowy to jedynie okazja do obniżenia faktur za energię i oszczędności.

Czy można zmienić dystrybutora prądu?

W naszym kraju można jedynie zmienić sprzedawcę prądu, z kolei zmiana dystrybutora energii elektrycznej jest niemożliwa. Wybierając takie rozwiązanie, trzeba w związku z tym podpisać dwie odrębne umowy — jedną ze sprzedawcą energii elektrycznej, natomiast drugą z dystrybutorem. Oznacza to dodatkowo, że po wyborze innego dostawcy prądu niż dystrybutor otrzymywane rachunki będą pochodziły z dwóch różnych firm. Przyczyną tego jest to, że sprzedawca jedynie sprzedaje prąd, a dystrybutor ją dostarcza za pomocą własnej infrastruktury.

W mieście Mirosławiec Twój domyślny dostawca prądu to Enea. Jeśli chcesz wybrać innego sprzedawcę – zobacz jakie oferty są dla Ciebie dostępne po prawej stronie na tej stronie.

Zmiana Sprzedawcy