porównywarka cen prądu
Strona główna » Prąd Mysłowice » Dostawcy prądu Mysłowice

Dostawcy prądu Mysłowice

Czy można zmienić dystrybutora energii?

W Polsce można jedynie zmienić sprzedawcę prądu, natomiast zmienienie dystrybutora prądu jest niemożliwa. Wybierając takie rozwiązanie, trzeba w związku z tym podpisać dwie odrębne umowy — jedną ze sprzedawcą prądu, natomiast drugą z dystrybutorem. Oznacza to także, że po wyborze innego sprzedawcy energii niż dystrybutor otrzymywane rachunki będą pochodziły z dwóch innych firm. Przyczyną tego jest to, że sprzedawca jedynie sprzedaje energię elektryczną, a dystrybutor ją dostarcza za pomocą własnej infrastruktury.

Kto może zmienić sprzedawcę energii elektrycznej?

Zmienić dostawcę energii na nowego mogą wszyscy. Z tej możliwości może więc skorzystać rolnik, właściciel firmy oraz właściciel domu. Wybór dostawców energii na rynku jest aktualnie bardzo duży. Ich oferty różnią się cenami energii, długością trwania umów. W związku z tym wybór najtańszego dostawcy prądu i zawarcie z nim umowy to jedynie okazja do obniżenia rachunków za prąd i oszczędności.

W mieście Mysłowice Twój domyślny dostawca prądu to Tauron. Jeśli chcesz wybrać innego sprzedawcę – zobacz jakie oferty są dla Ciebie dostępne po prawej stronie na tej stronie.

Zmiana Sprzedawcy