porównywarka cen prądu
Strona główna » Prąd Nałęczów » Dostawcy prądu Nałęczów

Dostawcy prądu Nałęczów

Kim jest sprzedawca energii elektrycznej z urzędu?

Wiele osób stale kupuje energię elektryczną w swoim domu od tak zwanego sprzedawcy z urzędu. Sprzedawca ten jest firmą, która jest z automatu przydzielana dla danej miejscowości. Podpisywana z nim umowa jest natomiast umową kompleksową obejmującą zarówno sprzedaż, jak i dostarczanie energii elektrycznej. Dlatego warto pamiętać, że każdy może zmienić swojego sprzedawcę prądu na tańszego. Wystarczy jedynie przeanalizować dostępne rozwiązania i wybrać z nich najlepszą. Zmiana sprzedawcy energii elektrycznej pozwala znacznie obniżyć faktury za energię.

Ile kosztuje energia elektrycznej w Polsce?

W 2022 roku w Polsce średnia cena 1 kWh energii wynosi 77 groszy. Jednak różnice w stawkach sprzedawców prądu są naprawdę duże. Wynoszą one nawet 10 groszy. Wobec tego wybór najtańszego sprzedawcy prądu jest obecnie jedyną opcją na ochronienie się przed wysokimi fakturami. Ponadto warto także rozważyć zmianę taryfy prądowej, na lepiej dopasowaną do własnych potrzeb, bowiem ona ma dodatkowo znaczący wpływ na wysokość faktur za prąd.

W mieście Nałęczów Twój domyślny dostawca prądu to PGE. Jeśli chcesz wybrać innego sprzedawcę – zobacz jakie oferty są dla Ciebie dostępne po prawej stronie na tej stronie.

Zmiana Sprzedawcy