porównywarka cen prądu
Strona główna » Prąd Nowe Miasto nad Pilicą » Dostawcy prądu Nowe Miasto nad Pilicą

Dostawcy prądu Nowe Miasto nad Pilicą

Kim jest dostawca energii z urzędu?

Wiele osób stale kupuje energię elektryczną w swoim domu od tak zwanego sprzedawcy z urzędu. Sprzedawca ten jest firmą, która jest z automatu przypisywana dla określonej miejscowości. Zawierana z nim umowa jest z kolei umową kompleksową obejmującą zarówno sprzedaż, jak i dostarczanie energii elektrycznej. Dlatego warto pamiętać, że każdy może zmienić swojego sprzedawcę prądu na tańszego. Wystarczy wyłącznie przeanalizować dostępne rozwiązania i wybrać z nich najlepszą. Zmiana dostawcy prądu pozwala znacznie zmniejszyć rachunki za energię.

Ile kosztuje energia w Polsce?

W 2022 roku w naszym kraju średnia cena 1 kWh prądu wynosi 77 groszy. Jednak różnice w stawkach sprzedawców energii elektrycznej są naprawdę duże. Wynoszą one nawet 10 groszy. W związku z tym wybór najtańszego sprzedawcy prądu jest obecnie jedyną opcją na ochronienie się przed dużymi fakturami. Ponadto trzeba też rozważyć zmianę taryfy prądowej, na lepiej dopasowaną do indywidualnych, bo ona ma dodatkowo znaczący wpływ na wysokość rachunków za energię elektryczną.

W mieście Nowe Miasto nad Pilicą Twój domyślny dostawca prądu to PGE. Jeśli chcesz wybrać innego sprzedawcę – zobacz jakie oferty są dla Ciebie dostępne po prawej stronie na tej stronie.

Zmiana Sprzedawcy