porównywarka cen prądu
Strona główna » Prąd Ostrołęka » Dostawcy prądu Ostrołęka

Dostawcy prądu Ostrołęka

Co jest niezbędne do zmiany sprzedawcy energii elektrycznej?

W sytuacji, kiedy chcesz zmienić sprzedawcę prądu, wymagane będą takie dokumenty jak dowód osobisty, obecna umowa ze sprzedawcą prądu, rachunki za ostatnie okresy rozliczeń. Umożliwią one wybranemu dostawcy energii elektrycznej zweryfikować informacje oraz sporządzić umowę do zawarcia i inne niezbędne formularze. Po zawarciu umowy z nowym, najtańszym sprzedawcą prądu oraz upoważnienia zajmie się on pozostałymi tematami, w tym wymówieniem starej umowy.

Jak wybrać najtańszego sprzedawcę prądu?

Planując znaleźć najtańszego dostawcę energii elektrycznej, trzeba zwrócić uwagę na kilka kwestii. Najistotniejsze z nich to cena za energię czynną, wielkość miesięcznych opłat handlowych, wysokość comiesięcznych opłat dodatkowych. Te czynniki mają największy wpływ na wysokość rachunków za energię elektryczną. W związku z tym przy poszukiwaniu nowego dostawcy energii trzeba analizować nie tylko koszt 1 kWh prądu, ale też pozostałych składowych ostatecznego rozliczenia.

W mieście Ostrołęka Twój domyślny dostawca prądu to PGE. Jeśli chcesz wybrać innego sprzedawcę – zobacz jakie oferty są dla Ciebie dostępne po prawej stronie na tej stronie.

Zmiana Sprzedawcy