porównywarka cen prądu
Strona główna » Prąd Ostrów Wielkopolski » Dostawcy prądu Ostrów Wielkopolski

Dostawcy prądu Ostrów Wielkopolski

Czy można zmienić dystrybutora energii?

W naszym kraju można jedynie zmienić sprzedawcę prądu, natomiast zmienienie dystrybutora energii jest niemożliwa. Decydując się na takie rozwiązanie, trzeba w związku z tym zawrzeć dwie odrębne umowy — jedną ze sprzedawcą prądu, natomiast drugą z dystrybutorem. Oznacza to też, że po wyborze innego dostawcy energii niż dystrybutor dostarczane rachunki będą pochodziły z dwóch odmiennych firm. Przyczyną tego jest to, że sprzedawca jedynie sprzedaje energię elektryczną, a dystrybutor ją dostarcza z wykorzystaniem własnej infrastruktury.

Kto może zmienić sprzedawcę energii?

Zmienić dostawcę energii elektrycznej na nowego może każdy. Z tej możliwości może więc skorzystać rolnik, przedsiębiorca oraz właściciel gospodarstwa domowego. Wybór dostawców prądu na rynku jest obecnie ogromny. Ich oferty różnią się cenami energii, długością trwania umów. Dlatego wybór najtańszego dostawcy energii i podpisanie z nim umowy to jedynie okazja do zmniejszenia faktur za prąd i oszczędności.

W mieście Ostrów Wielkopolski Twój domyślny dostawca prądu to Energa. Jeśli chcesz wybrać innego sprzedawcę – zobacz jakie oferty są dla Ciebie dostępne po prawej stronie na tej stronie.

Zmiana Sprzedawcy