porównywarka cen prądu
Strona główna » Prąd Ostrowiec Świętokrzyski » Dostawcy prądu Ostrowiec Świętokrzyski

Dostawcy prądu Ostrowiec Świętokrzyski

Czy można zmienić dystrybutora energii?

W Polsce można jedynie zmienić sprzedawcę prądu, z kolei zmienienie dystrybutora prądu jest niemożliwa. Wybierając takie rozwiązanie, trzeba wobec tego zawrzeć dwie odrębne umowy — jedną ze sprzedawcą prądu, z kolei drugą z dystrybutorem. Oznacza to jednocześnie, że po wyborze innego sprzedawcy energii elektrycznej niż dystrybutor otrzymywane rachunki będą pochodziły z dwóch innych firm. Powodem tego jest to, że sprzedawca jedynie sprzedaje prąd, a dystrybutor ją dostarcza z wykorzystaniem własnej infrastruktury.

Kto może zmienić sprzedawcę energii?

Zmienić sprzedawcę energii elektrycznej na nowego może każdy. Z tej możliwości może więc skorzystać rolnik, przedsiębiorca oraz właściciel domu. Wybór dostawców prądu na rynku jest aktualnie bardzo duży. Ich oferty różnią się cenami energii, długością trwania umów. Dlatego wybór najtańszego dostawcy energii elektrycznej i zawarcie z nim umowy to wyłącznie okazja do obniżenia faktur za energię i oszczędności.

W mieście Ostrowiec Świętokrzyski Twój domyślny dostawca prądu to PGE. Jeśli chcesz wybrać innego sprzedawcę – zobacz jakie oferty są dla Ciebie dostępne po prawej stronie na tej stronie.

Zmiana Sprzedawcy