porównywarka cen prądu
Strona główna » Prąd Ostrzeszów » Dostawcy prądu Ostrzeszów

Dostawcy prądu Ostrzeszów

Kto może zmienić dostawcę energii?

Zmienić dostawcę energii na nowego może każdy. Z tej możliwości może więc skorzystać właściciel gospodarstwa rolnego, właściciel firmy oraz właściciel gospodarstwa domowego. Wybór dostawców prądu na rynku jest obecnie bardzo duży. Ich usługi różnią się kosztami energii, okresem trwania umów. Wobec tego wybór najtańszego dostawcy energii i podpisanie z nim umowy to wyłącznie okazja do obniżenia faktur za energię elektryczną i oszczędności.

Czy zmieniając sprzedawcę energii konieczna jest wymiana licznika?

Liczniki energii elektrycznej należą do Operatora Systemu Dystrybucyjnego. W związku z tym podczas zmiany sprzedawcy energii najczęściej nie jest wymagana zmiana licznika na nowy. Zainstalowanie nowego licznika potrzebne jest tylko wtedy, kiedy dana oferta jest taryfą dwustrefową, a obecny licznik nie był przystosowany do mierzenia energii elektrycznej w dwóch strefach. Za każdym razem zamontowanie nowego licznika w takiej sytuacji jest bezpłatne.

W mieście Ostrzeszów Twój domyślny dostawca prądu to Energa. Jeśli chcesz wybrać innego sprzedawcę – zobacz jakie oferty są dla Ciebie dostępne po prawej stronie na tej stronie.

Zmiana Sprzedawcy