porównywarka cen prądu
Strona główna » Prąd Ozorków » Dostawcy prądu Ozorków

Dostawcy prądu Ozorków

Kim są alternatywni sprzedawcy prądu?

Alternatywni dostawcy prądu to firmy, które zajmują się wyłącznie sprzedażą prądu. Nie są oni wobec tego jego dystrybutorami. W wielu przypadkach najtańszy dostawca energii elektrycznej to właśnie alternatywny sprzedawca. W związku z tym podpisanie z nim umowy jest doskonałym sposobem na zmniejszenie faktur za energię elektryczną. Do największych alternatywnych sprzedawców prądu zaliczyć można takie firmy jak na przykład: Fortum, Polenergia, Orange Energia, PKP Energetyka, Audax Renovables, EWE Energia.

Jak często można zmienić dostawcę energii elektrycznej na tańszego?

Sprzedawcę energii elektrycznej można zmieniać nieograniczoną liczbę razy. Każdy ma do tego prawo. Chcąc podpisać nową umowę na sprzedaż energii elektrycznej, trzeba jednak pamiętać, że niektóre sprzedawcy stosują kary umowne. W związku z tym należy sprawdzić, czy wcześniejsze rozwiązanie umowy, nie jest obciążone karą pieniężną. Co więcej bez problemu można również powrócić do poprzedniego dostawcy energii elektrycznej, z którym była zawarta umowa wcześniej.

W mieście Ozorków Twój domyślny dostawca prądu to PGE. Jeśli chcesz wybrać innego sprzedawcę – zobacz jakie oferty są dla Ciebie dostępne po prawej stronie na tej stronie.

Zmiana Sprzedawcy