porównywarka cen prądu
Strona główna » Prąd Pisz » Dostawcy prądu Pisz

Dostawcy prądu Pisz

Kim są alternatywni sprzedawcy energii?

Alternatywni sprzedawcy energii to firmy, które zajmują się tylko sprzedażą energii elektrycznej. Nie są oni więc jego dystrybutorami. W wielu przypadkach najtańszy dostawca energii elektrycznej to właśnie alternatywny sprzedawca. W związku z tym zawarcie z nim umowy jest idealnym sposobem na obniżenie faktur za prąd. Do najpopularniejszych alternatywnych sprzedawców prądu zaliczyć można takie firmy jak na przykład: Fortum, Polenergia, Plus, PKP Energetyka, Audax Renovables, EWE Energia.

Ile razy można zmienić sprzedawcę energii na tańszego?

Sprzedawcę energii elektrycznej można zmieniać wiele razy. Każdy ma do tego prawo. Chcąc podpisać nową umowę na sprzedaż energii, należy jednak pamiętać, że niektóre firmy stosują ograniczenia umowne. W związku z tym trzeba sprawdzić, czy przedterminowe rozwiązanie umowy, nie jest obciążone karą finansową. Co więcej bez problemu można też powrócić do starego dostawcy energii, z którym była podpisana umowa wcześniej.

W mieście Pisz Twój domyślny dostawca prądu to Energa. Jeśli chcesz wybrać innego sprzedawcę – zobacz jakie oferty są dla Ciebie dostępne po prawej stronie na tej stronie.

Zmiana Sprzedawcy