porównywarka cen prądu
Strona główna » Prąd Przemków » Dostawcy prądu Przemków

Dostawcy prądu Przemków

Co powinna zawierać umowa z nowym sprzedawcą prądu?

Po wybraniu najtańszego dostawcy prądu pora na podpisanie umowy. Warto jednak przed tym dokładnie ją przeanalizować. Poprawna umowa na sprzedaż energii musi obejmować w związku z tym podstawowe dane o nazwach obu stron, adresie dostarczania energii elektrycznej, mocy umownej. Oprócz tego musi ona obejmować zarazem cenę prądu oraz jej grupę taryfową, okres rozliczeniowy, czas obowiązywania umowy, informacje związane z rozwiązaniem umowy. Po podpisaniu umowy trzeba również pamiętać o zabraniu jednego egzemplarza.

Najtańszy sprzedawca energii — gwarancja ceny

Wielu sprzedawców energii elektrycznej oferuje dla swoich klientów gwarancję cenową usług. Opcja ta polega na stałej stawce za 1 kWh energii czynnej obowiązującej przez cały okres trwania zawartej umowy. Warto z kolei pamiętać, że gwarancja ceny nie zawsze obejmuje dodatkowo dodatkowe opłaty. Za każdym razem trzeba więc dokładnie sprawdzić tę ofertę proponowaną przez dostawcę energii, a w razie wątpliwości zapytać o szczegóły konsultanta.

W mieście Przemków Twój domyślny dostawca prądu to Tauron. Jeśli chcesz wybrać innego sprzedawcę – zobacz jakie oferty są dla Ciebie dostępne po prawej stronie na tej stronie.

Zmiana Sprzedawcy