porównywarka cen prądu
Strona główna » Prąd Pszów » Dostawcy prądu Pszów

Dostawcy prądu Pszów

Kto może zmienić dostawcę prądu?

Zmienić sprzedawcę energii na nowego może każdy. Z tej opcji może więc skorzystać właściciel gospodarstwa rolnego, właściciel firmy oraz właściciel domu. Wybór dostawców energii na rynku jest aktualnie bardzo duży. Ich oferty różnią się kosztami energii elektrycznej, długością trwania umów. Dlatego wybór najtańszego dostawcy energii elektrycznej i podpisanie z nim umowy to jedynie okazja do zmniejszenia rachunków za energię i oszczędności.

Czy zmieniając dostawcę energii elektrycznej konieczna jest zmiana licznika?

Liczniki energii elektrycznej należą do Operatora Systemu Dystrybucyjnego. Dlatego podczas zmiany sprzedawcy prądu najczęściej nie jest wymagana zmiana licznika na nowy. Zainstalowanie nowego licznika potrzebne jest jedynie wtedy, kiedy dana oferta jest taryfą dwustrefową, a zamontowany licznik nie był przystosowany do mierzenia prądu w dwóch strefach. Bez względu na to zainstalowanie nowego licznika w takim przypadku jest nieodpłatne.

W mieście Pszów Twój domyślny dostawca prądu to Tauron. Jeśli chcesz wybrać innego sprzedawcę – zobacz jakie oferty są dla Ciebie dostępne po prawej stronie na tej stronie.

Zmiana Sprzedawcy