porównywarka cen prądu
Strona główna » Prąd Pyzdry » Dostawcy prądu Pyzdry

Dostawcy prądu Pyzdry

Kto może zmienić dostawcę energii elektrycznej?

Zmienić sprzedawcę energii na nowego mogą wszyscy. Z tej możliwości może więc skorzystać właściciel gospodarstwa rolnego, właściciel firmy oraz właściciel domu. Wybór dostawców energii elektrycznej na rynku jest obecnie ogromny. Ich oferty różnią się kosztami prądu, okresem trwania umów. W związku z tym wybór najtańszego dostawcy energii i zawarcie z nim umowy to tylko okazja do zmniejszenia rachunków za energię i oszczędności.

Czy można zmienić dystrybutora energii?

W Polsce można jedynie zmienić dostawcę prądu, natomiast zmiana dystrybutora energii jest niemożliwa. Wybierając takie rozwiązanie, trzeba w związku z tym podpisać dwie odrębne umowy — jedną ze sprzedawcą prądu, z kolei drugą z dystrybutorem. Oznacza to także, że po wyborze nowego sprzedawcy prądu niż dystrybutor dostarczane rachunki będą pochodziły z dwóch odmiennych firm. Przyczyną tego jest to, że sprzedawca jedynie sprzedaje prąd, a dystrybutor ją dostarcza z wykorzystaniem własnej infrastruktury.

W mieście Pyzdry Twój domyślny dostawca prądu to Enea. Jeśli chcesz wybrać innego sprzedawcę – zobacz jakie oferty są dla Ciebie dostępne po prawej stronie na tej stronie.

Zmiana Sprzedawcy