porównywarka cen prądu
Strona główna » Prąd Raciąż » Dostawcy prądu Raciąż

Dostawcy prądu Raciąż

Ile razy można zmienić dostawcę energii elektrycznej na tańszego?

Sprzedawcę energii elektrycznej można zmieniać wiele razy. Każdy ma do tego prawo. Chcąc zawrzeć nową umowę na sprzedaż prądu, należy jednak pamiętać, że niektóre firmy stosują ograniczenia umowne. W związku z tym należy sprawdzić, czy przedterminowe rozwiązanie umowy, nie jest obciążone karą pieniężną. Co więcej bez problemu można także powrócić do poprzedniego sprzedawcy prądu, z którym była podpisana umowa wcześniej.

Jakie elementy powinna zawierać umowa z nowym dostawcą prądu?

Po wybraniu najtańszego sprzedawcy prądu pora na zawarcie umowy. Trzeba jednak przed tym dokładnie ją przeanalizować. Poprawna umowa na sprzedaż energii powinna obejmować w związku z tym podstawowe informacje o nazwach obu stron, miejscu dostarczania energii elektrycznej, mocy umownej. Oprócz tego powinna ona obejmować też koszt prądu oraz jej grupę taryfową, okres rozliczeniowy, okres obowiązywania umowy, informacje związane z rozwiązaniem umowy. Po zawarciu umowy trzeba też pamiętać o zabraniu własnego egzemplarza.

W mieście Raciąż Twój domyślny dostawca prądu to PGE. Jeśli chcesz wybrać innego sprzedawcę – zobacz jakie oferty są dla Ciebie dostępne po prawej stronie na tej stronie.

Zmiana Sprzedawcy