porównywarka cen prądu
Strona główna » Prąd Radymno » Dostawcy prądu Radymno

Dostawcy prądu Radymno

Czy najtańszy sprzedawca prądu to zawsze najlepszy wybór?

Zmiana dostawcy energii na tańszego gwarantuje możliwość obniżenia rachunków i uzyskania tym samym sporych oszczędności w budżecie domowym. Niska cena za prąd to jednak nie zawsze pewność najlepszej oferty. Przed zawarciem nowej umowy ze sprzedawcą energii trzeba więc szczegółowo sprawdzić, zestawić ze sobą plany taryfowe oraz wysokość opłat stałych. Ponadto w szczególności należy uważać na przedstawicieli odwiedzających gospodarstwa domowe, którzy chcą na miejscu zawrzeć umowy.

Najtańszy dostawca energii elektrycznej — gwarancja ceny

Wielu sprzedawców prądu oferuje dla swoich klientów gwarancję cenową usług. Opcja ta polega na niezmiennej stawce za 1 kWh energii czynnej obowiązującej przez cały okres trwania zawartej umowy. Warto z kolei pamiętać, że gwarancja ceny nie zawsze obejmuje zarazem dodatkowe koszty. Za każdym razem należy więc dokładnie sprawdzić tę ofertę proponowaną przez dostawcę prądu, a w razie wątpliwości dopytać o szczegóły konsultanta.

W mieście Radymno Twój domyślny dostawca prądu to PGE. Jeśli chcesz wybrać innego sprzedawcę – zobacz jakie oferty są dla Ciebie dostępne po prawej stronie na tej stronie.

Zmiana Sprzedawcy