porównywarka cen prądu
Strona główna » Prąd Resko » Dostawcy prądu Resko

Dostawcy prądu Resko

Mapa dostępnych do wyboru dostawców energii elektrycznej

Dostępni do wyboru sprzedawcy energii elektrycznej uzależnieni są przede wszystkim od działającego w danym terenie Polski dystrybutora energii, ponieważ muszą oni posiadać z nimi podpisane umowy. Kwestia ta nie sprawia natomiast, że wybór najtańszego sprzedawcy jest ograniczony. Przykładowo w województwie warmińsko-mazurskim, w którym energię dystrybuuje Energa, funkcjonuje prawie 160 firm świadczących usługi sprzedaży prądu. Listę dostępnych do wyboru sprzedawców znaleźć można między innymi na portalach Operatorów Systemu Dystrybucyjnego.

Ile kosztuje energia w naszym kraju?

W 2022 roku w Polsce średnia cena 1 kWh prądu wynosi 77 groszy. Jednak różnice w cenach sprzedawców energii są naprawdę spore. Wynoszą one nawet 10 groszy. Wobec tego wybór najtańszego dostawcy energii jest obecnie jedyną opcją na uchronienie się przed dużymi rachunkami. Ponadto należy jednocześnie rozważyć zmianę taryfy prądowej, na lepiej dopasowaną do własnych potrzeb, ponieważ ona ma również znaczący wpływ na wysokość faktur za energię.

W mieście Resko Twój domyślny dostawca prądu to Enea. Jeśli chcesz wybrać innego sprzedawcę – zobacz jakie oferty są dla Ciebie dostępne po prawej stronie na tej stronie.

Zmiana Sprzedawcy