porównywarka cen prądu
Strona główna » Prąd Rogoźno » Dostawcy prądu Rogoźno

Dostawcy prądu Rogoźno

Ile trwa zmiana dostawcy energii?

Zmiana sprzedawcy prądu to proces, którego długość trwania zależy od tego, czy jest on przeprowadzany pierwszy raz, czy też kolejny. W przypadku, gdy po raz pierwszy zmieniany jest sprzedawca energii, wszelkie formalności trwają około dni od momentu zawarcia nowej umowy. Następne zmiany sprzedawcy prądu trwają z kolei krócej. W tym przypadku proces trwa około dni od chwili podpisania nowej umowy z wybranym dostawcą energii elektrycznej.

Czy można zmienić dystrybutora prądu?

W Polsce można jedynie zmienić sprzedawcę energii, natomiast zmiana dystrybutora energii elektrycznej jest niemożliwa. Decydując się na takie rozwiązanie, trzeba w związku z tym podpisać dwie odrębne umowy — jedną ze sprzedawcą prądu, z kolei drugą z dystrybutorem. Oznacza to też, że po wyborze nowego dostawcy prądu niż dystrybutor dostarczane faktury będą pochodziły z dwóch różnych firm. Przyczyną tego jest to, że sprzedawca jedynie sprzedaje energię elektryczną, a dystrybutor ją dostarcza z wykorzystaniem własnej infrastruktury.

W mieście Rogoźno Twój domyślny dostawca prądu to Enea. Jeśli chcesz wybrać innego sprzedawcę – zobacz jakie oferty są dla Ciebie dostępne po prawej stronie na tej stronie.

Zmiana Sprzedawcy