porównywarka cen prądu
Strona główna » Prąd Sejny » Dostawcy prądu Sejny

Dostawcy prądu Sejny

Czy najtańszy dostawca energii elektrycznej to zawsze najlepszy wybór?

Zmiana dostawcy energii na tańszego daje możliwość zmniejszenia faktur i zyskania tym samym sporych oszczędności w budżecie domowym. Niska cena za energię elektryczną to jednak nie zawsze gwarancja najlepszej oferty. Przed zawarciem nowej umowy ze sprzedawcą energii elektrycznej należy więc dokładnie przeanalizować ją, zestawić ze sobą plany taryfowe oraz wielkość opłat stałych. Ponadto w szczególności należy uważać na akwizytorów odwiedzających domy, którzy chcą na miejscu zawrzeć umowy.

Najtańszy sprzedawca prądu — gwarancja ceny

Wielu sprzedawców prądu oferuje dla swoich klientów gwarancję cenową usług. Opcja ta polega na stałej stawce za 1 kWh energii czynnej obowiązującej przez cały czas trwania podpisanej umowy. Należy natomiast pamiętać, że gwarancja ceny nie zawsze dotyczy też dodatkowe koszty. Za każdym razem należy więc dokładnie przeanalizować tę ofertę proponowaną przez sprzedawcę prądu, a w razie wątpliwości dopytać o szczegóły pracownika.

W mieście Sejny Twój domyślny dostawca prądu to PGE. Jeśli chcesz wybrać innego sprzedawcę – zobacz jakie oferty są dla Ciebie dostępne po prawej stronie na tej stronie.

Zmiana Sprzedawcy