porównywarka cen prądu
Strona główna » Prąd Słomniki » Dostawcy prądu Słomniki

Dostawcy prądu Słomniki

Mapa dostępnych do wyboru sprzedawców energii

Dostępni do wyboru dostawcy prądu zależą przede wszystkim od funkcjonującego w danym terenie kraju dystrybutora energii, gdyż muszą oni mieć z nimi zawarte umowy. Kwestia ta nie sprawia natomiast, że wybór najtańszego sprzedawcy jest niewielki. Na przykład w województwie warmińsko-mazurskim, w którym energię dystrybuuje Energa, działa niemal 160 firm świadczących usługi sprzedaży prądu. Listę dostępnych do wyboru sprzedawców znaleźć można na przykład na portalach Operatorów Systemu Dystrybucyjnego.

Co powinna zawierać umowa z nowym dostawcą energii elektrycznej?

Po wybraniu najtańszego sprzedawcy prądu pora na zawarcie umowy. Warto jednak przed tym dokładnie ją przeanalizować. Poprawna umowa na sprzedaż energii powinna obejmować wobec tego podstawowe dane o nazwach obu stron, adresie dostarczania energii elektrycznej, mocy umownej. Oprócz tego powinna ona obejmować jednocześnie cenę energii oraz jej grupę taryfową, okres rozliczeniowy, czas obowiązywania umowy, informacje związane z rozwiązaniem umowy. Po zawarciu umowy należy też pamiętać o zabraniu własnego egzemplarza.

W mieście Słomniki Twój domyślny dostawca prądu to Tauron. Jeśli chcesz wybrać innego sprzedawcę – zobacz jakie oferty są dla Ciebie dostępne po prawej stronie na tej stronie.

Zmiana Sprzedawcy