porównywarka cen prądu
Strona główna » Prąd Śmigiel » Dostawcy prądu Śmigiel

Dostawcy prądu Śmigiel

Ile kosztuje prąd w Polsce?

W 2022 roku w naszym kraju średnia cena 1 kWh energii elektrycznej wynosi 77 groszy. Jednak różnice w stawkach sprzedawców energii są naprawdę duże. Równe są one nawet 10 groszy. Wobec tego wybór najtańszego sprzedawcy prądu jest obecnie jedyną opcją na uchronienie się przed dużymi rachunkami. Ponadto warto też rozważyć zmianę taryfy prądowej, na bardziej dopasowaną do indywidualnych, ponieważ ona ma jednocześnie znaczący wpływ na wysokość faktur za energię.

Najtańszy dostawca prądu — gwarancja ceny

Wielu sprzedawców energii oferuje dla swoich klientów gwarancję cenową usług. Rozwiązanie to polega na stałej stawce za 1 kWh energii czynnej obowiązującej przez cały czas trwania zawartej umowy. Należy natomiast pamiętać, że gwarancja ceny nie zawsze obejmuje jednocześnie dodatkowe koszty. Za każdym razem należy więc szczegółowo sprawdzić tę ofertę proponowaną przez dostawcę energii, a w razie niejasności zapytać o szczegóły pracownika.

W mieście Śmigiel Twój domyślny dostawca prądu to Enea. Jeśli chcesz wybrać innego sprzedawcę – zobacz jakie oferty są dla Ciebie dostępne po prawej stronie na tej stronie.

Zmiana Sprzedawcy