porównywarka cen prądu
Strona główna » Prąd Stargard » Dostawcy prądu Stargard

Dostawcy prądu Stargard

Czy można zmienić dystrybutora energii?

W naszym kraju można jedynie zmienić dostawcę energii elektrycznej, z kolei zmiana dystrybutora prądu jest niemożliwa. Wybierając takie rozwiązanie, trzeba wobec tego zawrzeć dwie odrębne umowy — jedną ze sprzedawcą energii, z kolei drugą z dystrybutorem. Oznacza to także, że po wyborze nowego dostawcy energii elektrycznej niż dystrybutor dostarczane rachunki będą pochodziły z dwóch odmiennych firm. Powodem tego jest to, że sprzedawca jedynie sprzedaje prąd, a dystrybutor ją dostarcza z wykorzystaniem własnej infrastruktury.

Kto może zmienić sprzedawcę energii elektrycznej?

Zmienić dostawcę energii na nowego mogą wszyscy. Z tej możliwości może więc skorzystać właściciel gospodarstwa rolnego, przedsiębiorca oraz właściciel domu. Wybór dostawców energii elektrycznej na rynku jest aktualnie bardzo duży. Ich oferty różnią się kosztami prądu, okresem trwania umów. Dlatego wybór najtańszego dostawcy energii i podpisanie z nim umowy to wyłącznie okazja do zmniejszenia rachunków za prąd i oszczędności.

W mieście Stargard Twój domyślny dostawca prądu to Enea. Jeśli chcesz wybrać innego sprzedawcę – zobacz jakie oferty są dla Ciebie dostępne po prawej stronie na tej stronie.

Zmiana Sprzedawcy