porównywarka cen prądu
Strona główna » Prąd Starogard Gdański » Dostawcy prądu Starogard Gdański

Dostawcy prądu Starogard Gdański

Co jest niezbędne do zmiany sprzedawcy energii?

Jeśli chcesz zmienić sprzedawcę prądu, potrzebne będą takie dokumenty jak dowód osobisty, aktualna umowa ze sprzedawcą prądu, rachunki za ostatnie okresy rozliczeń. Pozwolą one wybranemu sprzedawcy energii sprawdzić informacje oraz przygotować umowę do zawarcia i inne niezbędne formularze. Po zawarciu umowy z nowym, najtańszym dostawcą energii oraz pełnomocnictwa zajmie się on wszystkimi sprawami, w tym rozwiązaniem poprzedniej umowy.

Mapa dostępnych do wyboru sprzedawców prądu

Dostępni do wyboru sprzedawcy prądu uzależnieni są głównie od działającego w danym obszarze Polski dystrybutora energii, iż muszą oni posiadać z nimi zawarte umowy. Kwestia ta nie sprawia z kolei, że wybór najtańszego sprzedawcy jest niewielki. Przykładowo w województwie warmińsko-mazurskim, w którym energię dystrybuuje Energa, funkcjonuje niemal 160 firm świadczących usługi sprzedaży energii elektrycznej. Listę dostępnych do wyboru sprzedawców znaleźć można na przykład na portalach Operatorów Systemu Dystrybucyjnego.

W mieście Starogard Gdański Twój domyślny dostawca prądu to Energa. Jeśli chcesz wybrać innego sprzedawcę – zobacz jakie oferty są dla Ciebie dostępne po prawej stronie na tej stronie.

Zmiana Sprzedawcy