porównywarka cen prądu
Strona główna » Prąd Strumień » Dostawcy prądu Strumień

Dostawcy prądu Strumień

Kim jest dostawca prądu z urzędu?

Wiele osób stale kupuje energię elektryczną w swoim domu od tak zwanego sprzedawcy z urzędu. Sprzedawca ten jest firmą, która jest z automatu przypisywana dla określonej miejscowości. Podpisywana z nim umowa jest z kolei umową kompleksową obejmującą zarówno sprzedaż, jak i dostarczanie energii elektrycznej. Wobec tego trzeba pamiętać, że każdy może zmienić swojego sprzedawcę energii na innego. Wystarczy jedynie sprawdzić dostępne możliwości i wybrać z nich najlepszą. Zmienienie dostawcy energii elektrycznej umożliwia znacznie zmniejszyć faktury za prąd.

Ile kosztuje energia elektrycznej w naszym kraju?

W 2022 roku w naszym kraju średnia cena 1 kWh energii elektrycznej wynosi 77 groszy. Jednak różnice w stawkach sprzedawców energii są naprawdę spore. Równe są one nawet 10 groszy. Wobec tego wybór najtańszego sprzedawcy prądu jest obecnie jedyną opcją na uchronienie się przed wysokimi fakturami. Oprócz tego trzeba jednocześnie rozważyć zmianę taryfy prądowej, na lepiej dopasowaną do własnych potrzeb, albowiem ona ma też znaczący wpływ na wysokość faktur za prąd.

W mieście Strumień Twój domyślny dostawca prądu to Tauron. Jeśli chcesz wybrać innego sprzedawcę – zobacz jakie oferty są dla Ciebie dostępne po prawej stronie na tej stronie.

Zmiana Sprzedawcy