porównywarka cen prądu
Strona główna » Prąd Sulejówek » Dostawcy prądu Sulejówek

Dostawcy prądu Sulejówek

Kim są alternatywni sprzedawcy energii?

Alternatywni dostawcy prądu to przedsiębiorstwa, które zajmują się tylko sprzedażą prądu. Nie są oni wobec tego jego dystrybutorami. Bardzo często najtańszy dostawca energii to właśnie alternatywny sprzedawca. Wobec tego zawarcie z nim umowy jest idealnym sposobem na obniżenie rachunków za energię elektryczną. Do największych alternatywnych sprzedawców energii elektrycznej zaliczyć można takie firmy jak między innymi: Fortum, Polenergia, Orange Energia, PKP Energetyka, Audax Renovables, EWE Energia.

Jak często można zmienić dostawcę energii elektrycznej na tańszego?

Sprzedawcę energii elektrycznej można zmieniać wiele razy. Każdy ma do tego prawo. Chcąc podpisać nową umowę na sprzedaż prądu, trzeba jednak pamiętać, że czasem sprzedawcy stosują kary umowne. W związku z tym warto sprawdzić, czy wcześniejsze rozwiązanie umowy, nie jest obciążone karą pieniężną. Dodatkowo bez problemu można także powrócić do starego dostawcy energii elektrycznej, z którym była zawarta umowa wcześniej.

W mieście Sulejówek Twój domyślny dostawca prądu to PGE. Jeśli chcesz wybrać innego sprzedawcę – zobacz jakie oferty są dla Ciebie dostępne po prawej stronie na tej stronie.

Zmiana Sprzedawcy