porównywarka cen prądu
Strona główna » Prąd Susz » Dostawcy prądu Susz

Dostawcy prądu Susz

Ile kosztuje prąd w Polsce?

W 2022 roku w Polsce średnia cena 1 kWh energii wynosi 77 groszy. Jednak różnice w cenach sprzedawców prądu są naprawdę spore. Wynoszą one nawet 10 groszy. Dlatego wybór najtańszego sprzedawcy prądu jest obecnie jedyną opcją na ochronienie się przed dużymi rachunkami. Ponadto trzeba dodatkowo rozważyć zmianę taryfy prądowej, na bardziej dopasowaną do własnych potrzeb, ponieważ ona ma też znaczący wpływ na wysokość faktur za energię.

Najtańszy sprzedawca prądu — gwarancja ceny

Wielu sprzedawców energii oferuje dla swoich klientów gwarancję cenową oferty. Opcja ta polega na stałej stawce za 1 kWh energii czynnej obowiązującej przez cały czas trwania zawartej umowy. Warto z kolei pamiętać, że gwarancja ceny nie zawsze dotyczy także dodatkowe koszty. Zawsze należy więc dokładnie sprawdzić tę ofertę proponowaną przez dostawcę energii, a w razie niejasności dopytać o szczegóły pracownika.

W mieście Susz Twój domyślny dostawca prądu to Energa. Jeśli chcesz wybrać innego sprzedawcę – zobacz jakie oferty są dla Ciebie dostępne po prawej stronie na tej stronie.

Zmiana Sprzedawcy