porównywarka cen prądu
Strona główna » Prąd Świdnica » Dostawcy prądu Świdnica

Dostawcy prądu Świdnica

Co jest potrzebne do zmiany dostawcy energii?

W sytuacji, kiedy chcesz zmienić dostawcę prądu, potrzebne będą takie dokumenty jak dowód tożsamości, aktualna umowa ze sprzedawcą prądu, faktury za ostatnie miesiące rozliczeń. Pozwolą one wybranemu sprzedawcy energii elektrycznej sprawdzić informacje oraz przygotować umowę do podpisania i inne niezbędne formularze. Po zawarciu umowy z nowym, najtańszym dostawcą energii oraz upoważnienia zajmie się on wszystkimi tematami, w tym wymówieniem poprzedniej umowy.

Jak wybrać najtańszego sprzedawcę prądu?

Zamierzając znaleźć najtańszego dostawcę energii, należy zwrócić uwagę na kilka czynników. Najważniejsze z nich to cena za energię czynną, wielkość comiesięcznych opłat stałych, wysokość miesięcznych opłat dodatkowych. Te elementy mają największy wpływ na wysokość rachunków za energię elektryczną. Wobec tego przy poszukiwaniu nowego dostawcy energii elektrycznej trzeba analizować nie tylko koszt 1 kWh energii, ale również pozostałych składowych ostatecznego rozliczenia.

W mieście Świdnica Twój domyślny dostawca prądu to Tauron. Jeśli chcesz wybrać innego sprzedawcę – zobacz jakie oferty są dla Ciebie dostępne po prawej stronie na tej stronie.

Zmiana Sprzedawcy