porównywarka cen prądu
Strona główna » Prąd Świeradów-Zdrój » Dostawcy prądu Świeradów-Zdrój

Dostawcy prądu Świeradów-Zdrój

Mapa dostępnych do wyboru sprzedawców energii elektrycznej

Dostępni do wyboru dostawcy prądu uzależnieni są głównie od funkcjonującego w danym terenie kraju dystrybutora energii, iż muszą oni posiadać z nimi podpisane umowy. Kwestia ta nie sprawia natomiast, że wybór najtańszego sprzedawcy jest ograniczony. Przykładowo w województwie warmińsko-mazurskim, w którym energię dystrybuuje Energa, działa prawie 160 firm świadczących usługi sprzedaży energii elektrycznej. Listę możliwych do wyboru sprzedawców znaleźć można na przykład na portalach Operatorów Systemu Dystrybucyjnego.

Ile kosztuje energia elektrycznej w naszym kraju?

W 2022 roku w naszym kraju średnia cena 1 kWh energii wynosi 77 groszy. Jednak różnice w cenach sprzedawców prądu są naprawdę spore. Wynoszą one nawet 10 groszy. Dlatego wybór najtańszego sprzedawcy prądu jest obecnie jedyną opcją na ochronienie się przed dużymi fakturami. Oprócz tego trzeba dodatkowo rozważyć zmianę taryfy prądowej, na lepiej dopasowaną do indywidualnych, bo ona ma też duży wpływ na wysokość faktur za energię.

W mieście Świeradów-Zdrój Twój domyślny dostawca prądu to Tauron. Jeśli chcesz wybrać innego sprzedawcę – zobacz jakie oferty są dla Ciebie dostępne po prawej stronie na tej stronie.

Zmiana Sprzedawcy