porównywarka cen prądu
Strona główna » Prąd Szamotuły » Dostawcy prądu Szamotuły

Dostawcy prądu Szamotuły

Kim są alternatywni sprzedawcy energii?

Alternatywni dostawcy prądu to firmy, które zajmują się tylko sprzedażą energii. Nie są oni więc jego dystrybutorami. Zazwyczaj najtańszy dostawca energii elektrycznej to właśnie alternatywny sprzedawca. Wobec tego podpisanie z nim umowy jest doskonałym sposobem na obniżenie rachunków za prąd. Do najbardziej znanych alternatywnych sprzedawców prądu zaliczyć można takie firmy jak na przykład: Fortum, Polenergia, Orange Energia, PKP Energetyka, Audax Renovables, EWE Energia.

Jak często można zmienić sprzedawcę energii na tańszego?

Sprzedawcę energii elektrycznej można zmieniać nieograniczoną liczbę razy. Każdy ma do tego prawo. Chcąc zawrzeć nową umowę na sprzedaż energii, należy jednak pamiętać, że niektóre firmy stosują kary umowne. W związku z tym należy sprawdzić, czy przedterminowe rozwiązanie umowy, nie jest obarczone karą pieniężną. Dodatkowo bez problemu można zarazem powrócić do poprzedniego dostawcy energii elektrycznej, z którym była podpisana umowa wcześniej.

W mieście Szamotuły Twój domyślny dostawca prądu to Enea. Jeśli chcesz wybrać innego sprzedawcę – zobacz jakie oferty są dla Ciebie dostępne po prawej stronie na tej stronie.

Zmiana Sprzedawcy