porównywarka cen prądu
Strona główna » Prąd Szczawno-Zdrój » Dostawcy prądu Szczawno-Zdrój

Dostawcy prądu Szczawno-Zdrój

Ile kosztuje energia w naszym kraju?

W 2022 roku w naszym kraju średnia cena 1 kWh prądu wynosi 77 groszy. Jednak różnice w cenach sprzedawców energii elektrycznej są naprawdę duże. Równe są one nawet 10 groszy. Dlatego wybór najtańszego dostawcy energii jest obecnie jedyną opcją na uchronienie się przed wysokimi fakturami. Ponadto należy zarazem rozważyć zmianę taryfy prądowej, na bardziej dopasowaną do własnych potrzeb, bo ona ma też duży wpływ na wysokość rachunków za energię elektryczną.

Najtańszy dostawca energii elektrycznej — gwarancja ceny

Wielu sprzedawców energii elektrycznej oferuje dla swoich klientów gwarancję cenową usług. Rozwiązanie to polega na stałej stawce za 1 kWh energii czynnej obowiązującej przez cały okres trwania zawartej umowy. Należy jednak pamiętać, że gwarancja ceny nie zawsze dotyczy dodatkowo dodatkowe opłaty. Za każdym razem trzeba więc szczegółowo sprawdzić tę ofertę proponowaną przez dostawcę energii, a w razie niejasności dopytać o szczegóły konsultanta.

W mieście Szczawno-Zdrój Twój domyślny dostawca prądu to Tauron. Jeśli chcesz wybrać innego sprzedawcę – zobacz jakie oferty są dla Ciebie dostępne po prawej stronie na tej stronie.

Zmiana Sprzedawcy