porównywarka cen prądu
Strona główna » Prąd Szczucin » Dostawcy prądu Szczucin

Dostawcy prądu Szczucin

Mapa dostępnych do wyboru sprzedawców energii

Dostępni do wyboru sprzedawcy energii zależą głównie od działającego w danym terenie kraju dystrybutora energii, ponieważ muszą oni posiadać z nimi zawarte umowy. Kwestia ta nie sprawia natomiast, że wybór najtańszego dostawcy jest ograniczony. Na przykład w województwie warmińsko-mazurskim, w którym energię dystrybuuje Energa, funkcjonuje niemal 160 firm świadczących usługi sprzedaży prądu. Listę dostępnych do wyboru sprzedawców znaleźć można na przykład na stronach Operatorów Systemu Dystrybucyjnego.

Ile kosztuje energia elektrycznej w naszym kraju?

W 2022 roku w naszym kraju średnia cena 1 kWh prądu wynosi 77 groszy. Jednak różnice w cenach sprzedawców energii elektrycznej są naprawdę spore. Wynoszą one nawet 10 groszy. Dlatego wybór najtańszego dostawcy prądu jest obecnie jedyną opcją na ochronienie się przed dużymi rachunkami. Ponadto trzeba też rozważyć zmianę taryfy prądowej, na bardziej dopasowaną do indywidualnych, bowiem ona ma jednocześnie duży wpływ na wysokość rachunków za energię.

W mieście Szczucin Twój domyślny dostawca prądu to Tauron. Jeśli chcesz wybrać innego sprzedawcę – zobacz jakie oferty są dla Ciebie dostępne po prawej stronie na tej stronie.

Zmiana Sprzedawcy