porównywarka cen prądu
Strona główna » Prąd Tarczyn » Dostawcy prądu Tarczyn

Dostawcy prądu Tarczyn

Mapa dostępnych do wyboru dostawców prądu

Dostępni do wyboru dostawcy energii uzależnieni są przede wszystkim od działającego w danym obszarze Polski dystrybutora energii, gdyż muszą oni posiadać z nimi zawarte umowy. Kwestia ta nie sprawia jednak, że wybór najtańszego sprzedawcy jest niewielki. Przykładowo w województwie warmińsko-mazurskim, w którym energię dystrybuuje Energa, działa prawie 160 firm świadczących usługi sprzedaży energii. Listę dostępnych do wyboru sprzedawców znaleźć można między innymi na stronach Operatorów Systemu Dystrybucyjnego.

Ile kosztuje prąd w Polsce?

W 2022 roku w Polsce średnia cena 1 kWh energii wynosi 77 groszy. Jednak różnice w stawkach sprzedawców prądu są naprawdę duże. Wynoszą one nawet 10 groszy. Wobec tego wybór najtańszego dostawcy energii elektrycznej jest obecnie jedyną opcją na uchronienie się przed dużymi fakturami. Ponadto trzeba także rozważyć zmianę taryfy prądowej, na lepiej dopasowaną do indywidualnych, bo ona ma zarazem duży wpływ na wysokość rachunków za prąd.

W mieście Tarczyn Twój domyślny dostawca prądu to PGE. Jeśli chcesz wybrać innego sprzedawcę – zobacz jakie oferty są dla Ciebie dostępne po prawej stronie na tej stronie.

Zmiana Sprzedawcy