porównywarka cen prądu
Strona główna » Prąd Torzym » Dostawcy prądu Torzym

Dostawcy prądu Torzym

Gdzie można znaleźć najtańszych sprzedawców energii?

Jeśli chcesz zmienić sprzedawcę energii na tańszego, potrzebne będą Ci informacje o dostępnych ofertach różnych firm. Najlepszym ich źródłem są wobec tego wszelkie rankingi ofert sprzedawców energii. Aby z nich skorzystać, wystarczy wyłącznie wskazać takie dane jak miejsce zamieszkania, ilość zużywanej energii na 12 miesięcy. Informacje te umożliwią wygenerować listę różnych dostawców energii wraz z ich ofertami, cenami oraz dodatkowymi wariantami. Oferty sprzedawców prądu możesz jednocześnie poznać, samodzielnie odwiedzając ich biura sprzedaży.

Czy można zmienić dystrybutora energii?

W Polsce można jedynie zmienić dostawcę energii elektrycznej, z kolei zmienienie dystrybutora energii jest niemożliwa. Decydując się na takie rozwiązanie, trzeba w związku z tym podpisać dwie odrębne umowy — jedną ze sprzedawcą prądu, natomiast drugą z dystrybutorem. Oznacza to dodatkowo, że po wyborze nowego dostawcy energii elektrycznej niż dystrybutor otrzymywane rachunki będą pochodziły z dwóch odmiennych firm. Przyczyną tego jest to, że sprzedawca jedynie sprzedaje prąd, a dystrybutor ją dostarcza za pomocą własnej infrastruktury.

W mieście Torzym Twój domyślny dostawca prądu to Enea. Jeśli chcesz wybrać innego sprzedawcę – zobacz jakie oferty są dla Ciebie dostępne po prawej stronie na tej stronie.

Zmiana Sprzedawcy