porównywarka cen prądu
Strona główna » Prąd Trzebinia » Dostawcy prądu Trzebinia

Dostawcy prądu Trzebinia

Kim są alternatywni sprzedawcy energii?

Alternatywni dostawcy energii elektrycznej to przedsiębiorstwa, które zajmują się jedynie sprzedażą energii elektrycznej. Nie są oni wobec tego jego dystrybutorami. Bardzo często najtańszy dostawca energii to właśnie alternatywny sprzedawca. Dlatego podpisanie z nim umowy jest doskonałym sposobem na zmniejszenie rachunków za energię elektryczną. Do najbardziej znanych alternatywnych sprzedawców energii zaliczyć można takie firmy jak na przykład: Fortum, Polenergia, Orange Energia, PKP Energetyka, Audax Renovables, EWE Energia.

Ile razy można zmienić sprzedawcę energii elektrycznej na tańszego?

Sprzedawcę energii elektrycznej można zmieniać nieograniczoną liczbę razy. Każdy ma do tego prawo. Chcąc podpisać nową umowę na sprzedaż energii, należy jednak pamiętać, że niektóre sprzedawcy stosują ograniczenia umowne. W związku z tym trzeba sprawdzić, czy przedterminowe rozwiązanie umowy, nie jest obciążone karą pieniężną. Co więcej bez problemu można zarazem powrócić do poprzedniego dostawcy energii, z którym była podpisana umowa wcześniej.

W mieście Trzebinia Twój domyślny dostawca prądu to Tauron. Jeśli chcesz wybrać innego sprzedawcę – zobacz jakie oferty są dla Ciebie dostępne po prawej stronie na tej stronie.

Zmiana Sprzedawcy