porównywarka cen prądu
Strona główna » Prąd Tyczyn » Dostawcy prądu Tyczyn

Dostawcy prądu Tyczyn

Mapa dostępnych do wyboru dostawców prądu

Dostępni do wyboru sprzedawcy energii elektrycznej zależą głównie od działającego w danym terenie kraju dystrybutora energii, gdyż muszą oni mieć z nimi zawarte umowy. Kwestia ta nie sprawia z kolei, że wybór najtańszego sprzedawcy jest niewielki. Przykładowo w województwie warmińsko-mazurskim, w którym energię dystrybuuje Energa, funkcjonuje prawie 160 firm świadczących usługi sprzedaży energii. Listę dostępnych do wyboru sprzedawców znaleźć można na przykład na stronach Operatorów Systemu Dystrybucyjnego.

Ile kosztuje energia elektrycznej w Polsce?

W 2022 roku w naszym kraju średnia cena 1 kWh prądu wynosi 77 groszy. Jednak różnice w cenach sprzedawców energii elektrycznej są naprawdę spore. Równe są one nawet 10 groszy. Wobec tego wybór najtańszego sprzedawcy prądu jest obecnie jedyną opcją na uchronienie się przed dużymi rachunkami. Oprócz tego należy także rozważyć zmianę taryfy prądowej, na lepiej dopasowaną do własnych potrzeb, ponieważ ona ma też duży wpływ na wysokość faktur za prąd.

W mieście Tyczyn Twój domyślny dostawca prądu to PGE. Jeśli chcesz wybrać innego sprzedawcę – zobacz jakie oferty są dla Ciebie dostępne po prawej stronie na tej stronie.

Zmiana Sprzedawcy