porównywarka cen prądu
Strona główna » Prąd Ujście » Dostawcy prądu Ujście

Dostawcy prądu Ujście

Kim jest sprzedawca prądu z urzędu?

Wiele osób wciąż kupuje energię elektryczną w swoim gospodarstwie domowym od tak zwanego dostawcy z urzędu. Sprzedawca ten jest firmą, która jest z automatu przydzielana dla określonej miejscowości. Podpisywana z nim umowa jest natomiast umową kompleksową obejmującą zarówno sprzedaż, jak i dostarczanie energii elektrycznej. W związku z tym trzeba pamiętać, że każdy może zmienić swojego sprzedawcę energii na tańszego. Wystarczy jedynie przeanalizować dostępne możliwości i wybrać z nich najlepszą. Zmiana dostawcy energii pozwala znacznie zmniejszyć faktury za energię.

Ile kosztuje energia w naszym kraju?

W 2022 roku w naszym kraju średnia cena 1 kWh prądu wynosi 77 groszy. Jednak różnice w stawkach sprzedawców energii są naprawdę duże. Wynoszą one nawet 10 groszy. Wobec tego wybór najtańszego sprzedawcy energii elektrycznej jest obecnie jedyną opcją na ochronienie się przed dużymi rachunkami. Ponadto warto dodatkowo rozważyć zmianę taryfy prądowej, na lepiej dopasowaną do indywidualnych, bo ona ma też znaczący wpływ na wysokość faktur za prąd.

W mieście Ujście Twój domyślny dostawca prądu to Enea. Jeśli chcesz wybrać innego sprzedawcę – zobacz jakie oferty są dla Ciebie dostępne po prawej stronie na tej stronie.

Zmiana Sprzedawcy