porównywarka cen prądu
Strona główna » Prąd Uniejów » Dostawcy prądu Uniejów

Dostawcy prądu Uniejów

Czemu warto zmienić sprzedawcę energii elektrycznej?

Koszty związane z prądem stanowią znaczną część wydatków w każdym gospodarstwie domowym. Jedną z wielu metod na ich zmniejszenie jest zmienienie dostawcy energii elektrycznej. Opcja ta daje możliwość wybrać najtańszą ofertę z dostępnych na rynku. Najtańszy dostawca energii elektrycznej to natomiast gwarancja obniżenia miesięcznych faktur za energię elektryczną nawet o kilkadziesiąt złotych, czyli przez 12 miesięcy nawet o kilkaset złotych. Wobec tego wystarczy przeanalizować, który dostawca energii elektrycznej jest najtańszy, aby móc płacić mniej.

Czy można zmienić dystrybutora energii elektrycznej?

W Polsce można jedynie zmienić dostawcę prądu, natomiast zmiana dystrybutora energii jest niemożliwa. Wybierając takie rozwiązanie, trzeba w związku z tym podpisać dwie odrębne umowy — jedną ze sprzedawcą energii, z kolei drugą z dystrybutorem. Oznacza to również, że po wyborze innego dostawcy energii niż dystrybutor dostarczane faktury będą pochodziły z dwóch różnych firm. Przyczyną tego jest to, że sprzedawca jedynie sprzedaje prąd, a dystrybutor ją dostarcza za pomocą własnej infrastruktury.

W mieście Uniejów Twój domyślny dostawca prądu to PGE. Jeśli chcesz wybrać innego sprzedawcę – zobacz jakie oferty są dla Ciebie dostępne po prawej stronie na tej stronie.

Zmiana Sprzedawcy