porównywarka cen prądu
Strona główna » Prąd Wieruszów » Dostawcy prądu Wieruszów

Dostawcy prądu Wieruszów

Jak poprawnie porównać ceny dostawców energii elektrycznej?

Porównując ceny sprzedawców prądu za kWh prądu, trzeba pamiętać o kilku elementach. Po pierwsze trzeba zwrócić uwagę czy ceny obu firm są cenami netto, czy też brutto. Istotne jest zarazem to, aby porównywane ceny dotyczyły tych samych grup taryfowych. Dodatkowo trzeba poza tym przeanalizować wysokość opłat stałych, które doliczane są przez sprzedawców energii do każdej faktury bez względu na ilość zużytej energii elektrycznej, ponieważ ich wysokości mogą być bardzo odmienne.

Czy zmienienie dostawcy energii jest trudna?

Nie musisz się obawiać zmiany dostawcy energii na tańszego. Proces ten jest niezwykle prosty. W pierwszej kolejności wymaga wybrania właściwej oferty, a tym samym najtańszego sprzedawcy prądu. Następnie zawierasz z nim umowę oraz udzielasz mi pełnomocnictwa do przeprowadzenia procedury zmiany sprzedawcy. Dzięki temu to on zajmuje się pozostałymi formalnościami. Co więcej należy, pamiętać, że zmiana sprzedawcy energii zawsze jest w pełni darmowa. Bez względu na to, czy przeprowadzana jest własnoręcznie, czy za pomocą upoważnienia.

W mieście Wieruszów Twój domyślny dostawca prądu to Energa. Jeśli chcesz wybrać innego sprzedawcę – zobacz jakie oferty są dla Ciebie dostępne po prawej stronie na tej stronie.

Zmiana Sprzedawcy