porównywarka cen prądu
Strona główna » Prąd Wilamowice » Dostawcy prądu Wilamowice

Dostawcy prądu Wilamowice

Czy zmiana dostawcy energii jest trudna?

Nie musisz się obawiać zmiany dostawcy energii na tańszego. Proces ten jest niezwykle prosty. W pierwszej kolejności wymaga wybrania odpowiedniej oferty, a tym samym najtańszego dostawcy energii. Potem zawierasz z nim umowę oraz udzielasz mi pełnomocnictwa do przeprowadzenia procedury zmiany sprzedawcy. Dzięki temu to on zajmuje się pozostałymi sprawami. Dodatkowo warto, pamiętać, że zmienienie sprzedawcy energii zawsze jest w pełni nieodpłatna. Bez względu na to, czy przeprowadzana jest samodzielnie, czy za pomocą upoważnienia.

Czy można zmienić dystrybutora energii?

W naszym kraju można jedynie zmienić sprzedawcę energii, natomiast zmienienie dystrybutora prądu jest niemożliwa. Wybierając takie rozwiązanie, trzeba w związku z tym podpisać dwie odrębne umowy — jedną ze sprzedawcą energii elektrycznej, natomiast drugą z dystrybutorem. Oznacza to zarazem, że po wyborze nowego dostawcy energii elektrycznej niż dystrybutor otrzymywane rachunki będą pochodziły z dwóch odmiennych firm. Przyczyną tego jest to, że sprzedawca jedynie sprzedaje energię elektryczną, a dystrybutor ją dostarcza z użyciem własnej infrastruktury.

W mieście Wilamowice Twój domyślny dostawca prądu to Tauron. Jeśli chcesz wybrać innego sprzedawcę – zobacz jakie oferty są dla Ciebie dostępne po prawej stronie na tej stronie.

Zmiana Sprzedawcy