porównywarka cen prądu
Strona główna » Prąd Wodzisław Śląski » Dostawcy prądu Wodzisław Śląski

Dostawcy prądu Wodzisław Śląski

Co jest potrzebne do zmiany dostawcy energii?

W przypadku, gdy chcesz zmienić sprzedawcę energii elektrycznej, niezbędne będą takie dokumenty jak dowód osobisty, aktualna umowa ze sprzedawcą energii, faktury za ostatnie okresy rozliczeń. Umożliwią one wybranemu sprzedawcy energii elektrycznej zweryfikować informacje oraz przygotować umowę do zawarcia i inne niezbędne druki. Po podpisaniu umowy z nowym, najtańszym sprzedawcą energii elektrycznej oraz pełnomocnictwa zajmie się on pozostałymi tematami, w tym wypowiedzeniem poprzedniej umowy.

Mapa dostępnych do wyboru dostawców energii

Dostępni do wyboru sprzedawcy energii uzależnieni są przede wszystkim od funkcjonującego w danym obszarze kraju dystrybutora energii, ponieważ muszą oni posiadać z nimi zawarte umowy. Kwestia ta nie sprawia natomiast, że wybór najtańszego sprzedawcy jest niewielki. Przykładowo w województwie warmińsko-mazurskim, w którym energię dystrybuuje Energa, funkcjonuje niemal 160 firm świadczących usługi sprzedaży energii. Listę możliwych do wyboru sprzedawców znaleźć można między innymi na portalach Operatorów Systemu Dystrybucyjnego.

W mieście Wodzisław Śląski Twój domyślny dostawca prądu to Tauron. Jeśli chcesz wybrać innego sprzedawcę – zobacz jakie oferty są dla Ciebie dostępne po prawej stronie na tej stronie.

Zmiana Sprzedawcy