porównywarka cen prądu
Strona główna » Prąd Wolbrom » Dostawcy prądu Wolbrom

Dostawcy prądu Wolbrom

Jak prawidłowo porównać ceny dostawców energii?

Analizując ceny sprzedawców energii elektrycznej za kWh energii, należy pamiętać o kilku kwestiach. Po pierwsze należy zwrócić uwagę czy ceny obu firm są cenami netto, czy też brutto. Ważne jest dodatkowo to, aby analizowane ceny dotyczyły tych samych grup taryfowych. Co więcej trzeba poza tym sprawdzić wysokość kosztów stałych, które doliczane są przez sprzedawców energii do każdej faktury bez względu na zużycie energii elektrycznej, gdyż ich stawki mogą być bardzo odmienne.

Czy zmienienie sprzedawcy energii elektrycznej jest trudna?

Nie musisz się obawiać zmiany dostawcy energii elektrycznej na tańszego. Proces ten jest niezwykle prosty. Najpierw wymaga wybrania właściwej oferty, a tym samym najtańszego dostawcy energii elektrycznej. Następnie zawierasz z nim umowę oraz udzielasz mi upoważnienia do przeprowadzenia procedury zmiany sprzedawcy. Dzięki temu to on zajmuje się pozostałymi formalnościami. Co więcej trzeba, pamiętać, że zmienienie sprzedawcy energii zawsze jest w pełni darmowa. Bez względu na to, czy przeprowadzana jest samodzielnie, czy za pomocą pełnomocnictwa.

W mieście Wolbrom Twój domyślny dostawca prądu to Tauron. Jeśli chcesz wybrać innego sprzedawcę – zobacz jakie oferty są dla Ciebie dostępne po prawej stronie na tej stronie.

Zmiana Sprzedawcy