porównywarka cen prądu
Strona główna » Prąd Wolin » Dostawcy prądu Wolin

Dostawcy prądu Wolin

Ile razy można zmienić sprzedawcę energii elektrycznej na tańszego?

Sprzedawcę energii elektrycznej można zmieniać nieograniczoną liczbę razy. Każdy ma do tego prawo. Chcąc zawrzeć nową umowę na sprzedaż prądu, trzeba jednak pamiętać, że niektóre firmy stosują kary umowne. W związku z tym warto sprawdzić, czy przedterminowe rozwiązanie umowy, nie jest obciążone karą pieniężną. Co więcej bez problemu można też powrócić do poprzedniego dostawcy energii elektrycznej, z którym była zawarta umowa wcześniej.

Co powinna zawierać umowa z nowym sprzedawcą prądu?

Po wybraniu najtańszego dostawcy prądu czas na zawarcie umowy. Trzeba jednak przed tym szczegółowo ją przeanalizować. Poprawna umowa na sprzedaż prądu musi obejmować w związku z tym podstawowe informacje o nazwach obu stron, adresie dostarczania energii elektrycznej, mocy umownej. Poza tym powinna ona obejmować jednocześnie koszt energii oraz jej grupę taryfową, okres rozliczeniowy, okres trwania umowy, informacje związane z wypowiedzeniem umowy. Po podpisaniu umowy należy dodatkowo pamiętać o zabraniu jednego egzemplarza.

W mieście Wolin Twój domyślny dostawca prądu to Enea. Jeśli chcesz wybrać innego sprzedawcę – zobacz jakie oferty są dla Ciebie dostępne po prawej stronie na tej stronie.

Zmiana Sprzedawcy