porównywarka cen prądu
Strona główna » Prąd Woźniki » Dostawcy prądu Woźniki

Dostawcy prądu Woźniki

Mapa dostępnych do wyboru sprzedawców prądu

Dostępni do wyboru dostawcy energii uzależnieni są przede wszystkim od funkcjonującego w danym obszarze Polski dystrybutora energii, ponieważ muszą oni mieć z nimi podpisane umowy. Kwestia ta nie sprawia jednak, że wybór najtańszego dostawcy jest ograniczony. Przykładowo w województwie warmińsko-mazurskim, w którym energię dystrybuuje Energa, działa prawie 160 firm świadczących usługi sprzedaży energii. Listę możliwych do wyboru sprzedawców znaleźć można na przykład na stronach Operatorów Systemu Dystrybucyjnego.

Co powinna zawierać umowa z nowym sprzedawcą prądu?

Po wybraniu najtańszego dostawcy energii czas na podpisanie umowy. Warto jednak przed tym szczegółowo ją przeczytać. Poprawna umowa na sprzedaż energii musi zawierać w związku z tym podstawowe informacje o nazwach obu stron, adresie dostarczania energii elektrycznej, mocy umownej. Poza tym powinna ona zawierać jednocześnie cenę energii elektrycznej oraz jej grupę taryfową, okres rozliczeniowy, okres obowiązywania umowy, informacje związane z wymówieniem umowy. Po podpisaniu umowy należy również pamiętać o zabraniu jednego egzemplarza.

W mieście Woźniki Twój domyślny dostawca prądu to Tauron. Jeśli chcesz wybrać innego sprzedawcę – zobacz jakie oferty są dla Ciebie dostępne po prawej stronie na tej stronie.

Zmiana Sprzedawcy