porównywarka cen prądu
Strona główna » Prąd Żabno » Dostawcy prądu Żabno

Dostawcy prądu Żabno

Mapa dostępnych do wyboru sprzedawców energii

Dostępni do wyboru sprzedawcy energii zależą głównie od funkcjonującego w danym obszarze kraju dystrybutora energii, ponieważ muszą oni posiadać z nimi zawarte umowy. Kwestia ta nie sprawia natomiast, że wybór najtańszego sprzedawcy jest ograniczony. Na przykład w województwie warmińsko-mazurskim, w którym energię dystrybuuje Energa, działa prawie 160 firm świadczących usługi sprzedaży energii. Listę dostępnych do wyboru sprzedawców znaleźć można między innymi na stronach Operatorów Systemu Dystrybucyjnego.

Ile kosztuje prąd w naszym kraju?

W 2022 roku w Polsce średnia cena 1 kWh prądu wynosi 77 groszy. Jednak różnice w stawkach sprzedawców prądu są naprawdę spore. Wynoszą one nawet 10 groszy. Wobec tego wybór najtańszego dostawcy prądu jest obecnie jedyną opcją na uchronienie się przed wysokimi rachunkami. Ponadto należy również rozważyć zmianę taryfy prądowej, na bardziej dopasowaną do indywidualnych, bowiem ona ma jednocześnie znaczący wpływ na wysokość rachunków za energię.

W mieście Żabno Twój domyślny dostawca prądu to Tauron. Jeśli chcesz wybrać innego sprzedawcę – zobacz jakie oferty są dla Ciebie dostępne po prawej stronie na tej stronie.

Zmiana Sprzedawcy