porównywarka cen prądu
Strona główna » Prąd Zakroczym » Dostawcy prądu Zakroczym

Dostawcy prądu Zakroczym

Czy zmienienie dostawcy energii elektrycznej jest trudna?

Nie musisz się bać zmiany dostawcy energii na tańszego. Proces ten jest niezwykle łatwy. Najpierw wymaga wybrania odpowiedniej oferty, a tym samym najtańszego sprzedawcy energii. Następnie zawierasz z nim umowę oraz udzielasz mi upoważnienia do przeprowadzenia procedury zmiany sprzedawcy. Dzięki temu to on zajmuje się pozostałymi sprawami. Co więcej warto, pamiętać, że zmienienie sprzedawcy energii elektrycznej zawsze jest całkowicie nieodpłatna. Bez względu na to, czy przeprowadzana jest osobiście, czy za pomocą upoważnienia.

Czy można zmienić dystrybutora energii?

W naszym kraju można jedynie zmienić sprzedawcę prądu, natomiast zmienienie dystrybutora energii jest niemożliwa. Decydując się na takie rozwiązanie, trzeba w związku z tym podpisać dwie odrębne umowy — jedną ze sprzedawcą energii, natomiast drugą z dystrybutorem. Oznacza to również, że po wyborze nowego sprzedawcy energii elektrycznej niż dystrybutor otrzymywane rachunki będą pochodziły z dwóch innych firm. Powodem tego jest to, że sprzedawca jedynie sprzedaje energię elektryczną, a dystrybutor ją dostarcza z wykorzystaniem własnej infrastruktury.

W mieście Zakroczym Twój domyślny dostawca prądu to PGE. Jeśli chcesz wybrać innego sprzedawcę – zobacz jakie oferty są dla Ciebie dostępne po prawej stronie na tej stronie.

Zmiana Sprzedawcy