porównywarka cen prądu
Strona główna » Prąd Zawidów » Dostawcy prądu Zawidów

Dostawcy prądu Zawidów

Mapa dostępnych do wyboru dostawców energii elektrycznej

Dostępni do wyboru dostawcy prądu uzależnieni są głównie od działającego w danym obszarze kraju dystrybutora energii, ponieważ muszą oni mieć z nimi podpisane umowy. Kwestia ta nie sprawia z kolei, że wybór najtańszego dostawcy jest niewielki. Na przykład w województwie warmińsko-mazurskim, w którym energię dystrybuuje Energa, działa prawie 160 firm świadczących usługi sprzedaży energii. Listę dostępnych do wyboru sprzedawców znaleźć można na przykład na portalach Operatorów Systemu Dystrybucyjnego.

Ile kosztuje prąd w Polsce?

W 2022 roku w naszym kraju średnia cena 1 kWh energii elektrycznej wynosi 77 groszy. Jednak różnice w stawkach sprzedawców energii elektrycznej są naprawdę spore. Wynoszą one nawet 10 groszy. W związku z tym wybór najtańszego dostawcy energii elektrycznej jest obecnie jedyną opcją na uchronienie się przed dużymi fakturami. Ponadto należy też rozważyć zmianę taryfy prądowej, na bardziej dopasowaną do indywidualnych, bowiem ona ma jednocześnie znaczący wpływ na wysokość faktur za energię.

W mieście Zawidów Twój domyślny dostawca prądu to Tauron. Jeśli chcesz wybrać innego sprzedawcę – zobacz jakie oferty są dla Ciebie dostępne po prawej stronie na tej stronie.

Zmiana Sprzedawcy