porównywarka cen prądu
Strona główna » Prąd Zawiercie » Dostawcy prądu Zawiercie

Dostawcy prądu Zawiercie

Co jest niezbędne do zmiany sprzedawcy energii?

W przypadku, gdy chcesz zmienić dostawcę prądu, wymagane będą takie dokumenty jak dowód tożsamości, aktualna umowa ze sprzedawcą energii elektrycznej, faktury za ostatnie miesiące rozliczeń. Pozwolą one wybranemu sprzedawcy energii elektrycznej zweryfikować informacje oraz przygotować umowę do podpisania i inne niezbędne formularze. Po podpisaniu umowy z nowym, najtańszym sprzedawcą energii oraz upoważnienia zajmie się on pozostałymi sprawami, w tym wymówieniem poprzedniej umowy.

Jak wybrać najtańszego sprzedawcę energii elektrycznej?

Planując znaleźć najtańszego sprzedawcę prądu, warto zwrócić uwagę na kilka kwestii. Najistotniejsze z nich to cena za energię czynną, wielkość miesięcznych kosztów handlowych, wysokość miesięcznych kosztów dodatkowych. Te czynniki mają największy wpływ na wysokość faktur za energię. Dlatego przy poszukiwaniu nowego dostawcy energii trzeba sprawdzać nie tylko koszt 1 kWh energii elektrycznej, ale również pozostałych składowych ostatecznego rozliczenia.

W mieście Zawiercie Twój domyślny dostawca prądu to Tauron. Jeśli chcesz wybrać innego sprzedawcę – zobacz jakie oferty są dla Ciebie dostępne po prawej stronie na tej stronie.

Zmiana Sprzedawcy