porównywarka cen prądu
Strona główna » Prąd Zgierz » Dostawcy prądu Zgierz

Dostawcy prądu Zgierz

Co jest potrzebne do zmiany sprzedawcy prądu?

W przypadku, gdy chcesz zmienić sprzedawcę prądu, potrzebne będą takie dokumenty jak dowód osobisty, aktualna umowa ze sprzedawcą energii elektrycznej, rachunki za ostatnie okresy rozliczeń. Pozwolą one wybranemu sprzedawcy prądu zweryfikować dane oraz sporządzić umowę do podpisania i inne niezbędne dokumenty. Po podpisaniu umowy z nowym, najtańszym dostawcą energii elektrycznej oraz upoważnienia zajmie się on pozostałymi formalnościami, w tym wymówieniem starej umowy.

Jak wybrać najtańszego sprzedawcę prądu?

Zamierzając znaleźć najtańszego sprzedawcę energii elektrycznej, warto zwrócić uwagę na kilka czynników. Najważniejsze z nich to cena za energię czynną, wielkość comiesięcznych opłat handlowych, wysokość comiesięcznych kosztów dodatkowych. Te czynniki mają największy wpływ na wysokość rachunków za energię. Dlatego przy poszukiwaniu nowego dostawcy energii trzeba analizować nie tylko koszt 1 kWh energii, ale zarazem pozostałych składowych ostatecznego rozliczenia.

W mieście Zgierz Twój domyślny dostawca prądu to PGE. Jeśli chcesz wybrać innego sprzedawcę – zobacz jakie oferty są dla Ciebie dostępne po prawej stronie na tej stronie.

Zmiana Sprzedawcy