porównywarka cen prądu
Strona główna » Prąd Zwierzyniec » Dostawcy prądu Zwierzyniec

Dostawcy prądu Zwierzyniec

Kto może zmienić dostawcę prądu?

Zmienić dostawcę energii na nowego może każdy. Z tej opcji może więc skorzystać właściciel gospodarstwa rolnego, właściciel firmy oraz właściciel domu. Wybór sprzedawców prądu na rynku jest aktualnie ogromny. Ich oferty różnią się cenami energii, okresem trwania umów. Wobec tego wybór najtańszego dostawcy energii i zawarcie z nim umowy to wyłącznie okazja do obniżenia faktur za energię elektryczną i oszczędności.

Czy można zmienić dystrybutora prądu?

W naszym kraju można jedynie zmienić sprzedawcę energii elektrycznej, natomiast zmienienie dystrybutora energii elektrycznej jest niemożliwa. Decydując się na takie rozwiązanie, trzeba w związku z tym zawrzeć dwie odrębne umowy — jedną ze sprzedawcą energii, z kolei drugą z dystrybutorem. Oznacza to zarazem, że po wyborze innego sprzedawcy energii niż dystrybutor otrzymywane faktury będą pochodziły z dwóch różnych firm. Przyczyną tego jest to, że sprzedawca jedynie sprzedaje prąd, a dystrybutor ją dostarcza za pomocą własnej infrastruktury.

W mieście Zwierzyniec Twój domyślny dostawca prądu to PGE. Jeśli chcesz wybrać innego sprzedawcę – zobacz jakie oferty są dla Ciebie dostępne po prawej stronie na tej stronie.

Zmiana Sprzedawcy